Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Книга скарг та пропозицій

5 користувачів

Сторінка 2 з 2 Попередній  1, 2

Перейти донизу

Книга скарг та пропозицій - Сторінка 2 Empty Re: Книга скарг та пропозицій

Повідомлення автор шкипер Пн 28 Лип 2008, 07:53

Со временем что-то не то - отстаёт на час.

шкипер
Учасник
Учасник

К-ть повідомлень : 33
Age : 53
Звідки : Харьков, KN89DX
Registration date : 22.07.2008

http://skipper13.org.ua/

Повернутися до початку Перейти донизу

Книга скарг та пропозицій - Сторінка 2 Empty Re: Книга скарг та пропозицій

Повідомлення автор Squirrel Пн 28 Лип 2008, 19:12

Час і справді відстає - раніше не помічала. Але я ще не знаю, що з цим робити Smile
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Книга скарг та пропозицій - Сторінка 2 Empty Re: Книга скарг та пропозицій

Повідомлення автор Большой Brazer Вт 05 Серп 2008, 01:30

Есть предложение.... слегка "самашедшее" Smile А не замутить ли свой "живой" интернет-TV канал?
Есть хороший рессурс . Типо, вот

"...Возможность прямого видеовещания через интернет уже никого не удивляет, в одном рунете есть несколько сервисов такого рода. Я тоже часто транслирую программы «Разворот» и Argentum благодаря сотрудничеству с сервисом RuTube. Но одна из самых продвинутых вещательных платформ - все же, англоязычная.



Если нет фобии перед чужим языком, стоит попробовать сервис Justin.tv , тем более, что особенных знаний не потребуется.
Пройдя регистрацию, вы получаете возможность открыть постоянный канал с адресом типа www.justin.tv/plushev . На нем, как только вы подключите веб-камеру и микрофон и будет вестись ваша трансляция в сопровождении чата, принять участие в котором может каждый зарегистрированный зритель. Само собой, можно поместить плеер с трансляцией на любой сайт или в блог, а комментарии оставлять не только в сиюминутном чате, но и на странице.
Есть функции, которые выгодно отличают Justin.tv от аналогов, в том числе и российских. Например, все трансляции автоматически записываются и остаются на сервере. Можно не только опубликовать их, но и, с помощью здешних инструментов, нарезать видео на кусочки или сделать видеозаставку, которую будут наблюдать зрители в отсутствие прямого вещания. Кроме того, вид личной страницы легко настраивается по желанию пользователя. Здесь же можно составить программу передач, то есть, расписание будущих трансляций, чтобы потенциальные зрители заходили к вам целенаправленно."

Меня частенько выручает посмотреть гонки Ф1 и не только.
Большой Brazer
Большой Brazer
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 81
Age : 75
Звідки : Лужки
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Книга скарг та пропозицій - Сторінка 2 Empty Re: Книга скарг та пропозицій

Повідомлення автор Squirrel Вт 05 Серп 2008, 16:44

Ідея прикольна, щоправда і впрям трохи скажена Smile В таких випадках треба пам'ятати - ініціатива це така штука... Бо, я ж чесно і неодноразово попереджала, що я гуманітарій, тому будь які технічні речі мені треба пояснювати так, наче менту політичного анекдота розповідаєш - повільно і тричі. Smile
А для початку прошу розвивати думку - і щодо текнічного боку справи і щодо контенту, звісно, теж. А я тим часом ще до однієї баришні, яка нас останнім часом ігнорує, але щось вже колись на цю тему мені говорила, постучусь Smile
Може більш продвинутий народ тимчасом щось теж скаже - он шкіпер в нас здається не лише з Харькова, але й що таке тирнет-ресурси розуміє, на відміну від мене, не на пальцях. Smile
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Книга скарг та пропозицій - Сторінка 2 Empty Re: Книга скарг та пропозицій

Повідомлення автор шкипер Вт 05 Серп 2008, 18:36

ПМСМ проще для начала попробовать подкасты. Видео, опять же ПМСМ, в теме околополитического, окологражданского не особо нужно. Если в последующем из этого что-то получится, можно сделать нарезку сюжетов в виде хотя бы тех же флеш-файлов (типо YouMaidanTube).

А смысла в он-лайн ТВ я просто не вижу. Тоесть не поймите меня, будто я ругаю идею. Не, я просто не вижу, чем можно наполнить он-лайн вещание.

шкипер
Учасник
Учасник

К-ть повідомлень : 33
Age : 53
Звідки : Харьков, KN89DX
Registration date : 22.07.2008

http://skipper13.org.ua/

Повернутися до початку Перейти донизу

Книга скарг та пропозицій - Сторінка 2 Empty Re: Книга скарг та пропозицій

Повідомлення автор Squirrel Вт 05 Серп 2008, 18:47

Про онлайн поки що і на мою думку говорити не варто - але ми власне про це ще й не говорили Smile
Єдини, що я наразі зрозуміла вже, це те, що є реальна можливість замість "функції" текст, зробити відео та/або звук. Саме по собі заманливо.
А тепер поясніть мені що таке ПМСМ і що таке "подкасти". Smile Бо Ви тут лаєтесь, а я нічого не розумію...
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Книга скарг та пропозицій - Сторінка 2 Empty Re: Книга скарг та пропозицій

Повідомлення автор Большой Brazer Вт 05 Серп 2008, 20:15

шкипер пише:ПМСМ проще для начала попробовать подкасты. Видео, опять же ПМСМ, в теме околополитического, окологражданского не особо нужно. Если в последующем из этого что-то получится, можно сделать нарезку сюжетов в виде хотя бы тех же флеш-файлов (типо YouMaidanTube).

А смысла в он-лайн ТВ я просто не вижу. Тоесть не поймите меня, будто я ругаю идею. Не, я просто не вижу, чем можно наполнить он-лайн вещание.

Ха! Так вовсе необязательно все время онлайн! В этом и фича Justin.TV
====Есть функции, которые выгодно отличают Justin.tv от аналогов, в том числе и российских. Например, все трансляции автоматически записываются и остаются на сервере. Можно не только опубликовать их, но и, с помощью здешних инструментов, нарезать видео на кусочки или сделать видеозаставку, которую будут наблюдать зрители в отсутствие прямого вещания. Кроме того, вид личной страницы легко настраивается по желанию пользователя. Здесь же можно составить программу передач, то есть, расписание будущих трансляций, чтобы потенциальные зрители заходили к вам целенаправленно."====

ЗЫ. А на "Трубе" могут и почикать... Не единожды уже было.
Большой Brazer
Большой Brazer
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 81
Age : 75
Звідки : Лужки
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Книга скарг та пропозицій - Сторінка 2 Empty Re: Книга скарг та пропозицій

Повідомлення автор Squirrel Вт 05 Серп 2008, 20:30

Так, з одним розібрались - цілодобово працювати не треба Smile Тобто, можна зробити запис і чемненько його покласти - хоч погулявши по вашим, Brazer-е, посиланням я побачила переважно саме он-лайн. Але то таке.
Тепер сакраментальне питання - а нафіга? Це я до того, що варто в процесі і контент обговорювати. Було у мене колись десь пару ідей, але то так давно було, що і згадати де лежать важко. Скажіть мені хтось, наськільки великий там обсяг, і чи можна в тій цяцьке архів робити - складати по поличкам те, що народ до нас назнімав, але воно по тирнетам не валяється, бо немає кому і немає куди покласти.
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Книга скарг та пропозицій - Сторінка 2 Empty Re: Книга скарг та пропозицій

Повідомлення автор Большой Brazer Вт 05 Серп 2008, 23:36

Squirrel пише:Так, з одним розібрались - цілодобово працювати не треба Smile Тобто, можна зробити запис і чемненько його покласти - хоч погулявши по вашим, Brazer-е, посиланням я побачила переважно саме он-лайн. Але то таке.
Тепер сакраментальне питання - а нафіга? Це я до того, що варто в процесі і контент обговорювати. Було у мене колись десь пару ідей, але то так давно було, що і згадати де лежать важко. Скажіть мені хтось, наськільки великий там обсяг, і чи можна в тій цяцьке архів робити - складати по поличкам те, що народ до нас назнімав, але воно по тирнетам не валяється, бо немає кому і немає куди покласти.

Как я понял, там оочччень жирный рессурс! Smile
Плющев же рассказал немного, а этот самый Плющев знает толк в извращениях.... Smile
Большой Brazer
Большой Brazer
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 81
Age : 75
Звідки : Лужки
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Книга скарг та пропозицій - Сторінка 2 Empty Re: Книга скарг та пропозицій

Повідомлення автор Большой Brazer Вт 05 Серп 2008, 23:40

Squirrel пише:Так, з одним розібрались - цілодобово працювати не треба Smile Тобто, можна зробити запис і чемненько його покласти - хоч погулявши по вашим, Brazer-е, посиланням я побачила переважно саме он-лайн. Але то таке.
Тепер сакраментальне питання - а нафіга? Це я до того, що варто в процесі і контент обговорювати. Було у мене колись десь пару ідей, але то так давно було, що і згадати де лежать важко. Скажіть мені хтось, наськільки великий там обсяг, і чи можна в тій цяцьке архів робити - складати по поличкам те, що народ до нас назнімав, але воно по тирнетам не валяється, бо немає кому і немає куди покласти.
шит! Куда -то делся ответ.
Как я понял, ресурс ооччень жирный! Плющев не зря рекомендует, а он, этот самый Плющев, весьма толковый...
Большой Brazer
Большой Brazer
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 81
Age : 75
Звідки : Лужки
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Книга скарг та пропозицій - Сторінка 2 Empty Re: Книга скарг та пропозицій

Повідомлення автор Большой Brazer Вт 05 Серп 2008, 23:41

гы! Никуда не делся, оказываеца. Чудасiя. Smile))))))))
Большой Brazer
Большой Brazer
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 81
Age : 75
Звідки : Лужки
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Книга скарг та пропозицій - Сторінка 2 Empty Re: Книга скарг та пропозицій

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 2 з 2 Попередній  1, 2

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі