Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ну и цирк

3 користувачів

Перейти донизу

Ну и цирк Empty Ну и цирк

Повідомлення автор шкипер Чт 21 Серп 2008, 13:56

.

шкипер
Учасник
Учасник

К-ть повідомлень : 33
Age : 53
Звідки : Харьков, KN89DX
Registration date : 22.07.2008

http://skipper13.org.ua/

Повернутися до початку Перейти донизу

Ну и цирк Empty Re: Ну и цирк

Повідомлення автор шкипер Чт 21 Серп 2008, 13:56

Впрочем интересно, как балоган будет заваренную кашу разгребвать. Стратегического мышления они не демонстрировали ранее. Поглядим.

шкипер
Учасник
Учасник

К-ть повідомлень : 33
Age : 53
Звідки : Харьков, KN89DX
Registration date : 22.07.2008

http://skipper13.org.ua/

Повернутися до початку Перейти донизу

Ну и цирк Empty Re: Ну и цирк

Повідомлення автор Squirrel Вт 26 Серп 2008, 17:03

Який саме з останніх циркових номерів пан мав на увазі? Smile Хоч, попри все, що я думаю про нашого Президента і Прем'єра є дивне враження - балоган-то звісно пургу несе, а ось роблять вони все досить вірно. І один і друга. Отаке дивне і неочікуване для мене самої (я все ж таки українка - у нас владу лаяти прийнято незалежно від... Smile враження.
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Ну и цирк Empty Re: Ну и цирк

Повідомлення автор шкипер Ср 27 Серп 2008, 08:11

Державну зраду

Не дивлячись на громкий пук господина Кіслинського, й оточення президента, і державні органи поводяться так, нібито прeм'єра звинуватили у палінні у громадському місці. Балога он навіть обурився, чого це Тімошенко не стояла поруч з пересидентом під час параду.

[offtop]Можу я трохи прорекламую свій винахід? Щоб уникнути витрачання зайвого часу під час перегляду форума Майдану, використовуйте ост таку штуку. Нажаль спільнота не схотіла перебиратись сюди - не було б потреби в таких милицях.[/offtop]

шкипер
Учасник
Учасник

К-ть повідомлень : 33
Age : 53
Звідки : Харьков, KN89DX
Registration date : 22.07.2008

http://skipper13.org.ua/

Повернутися до початку Перейти донизу

Ну и цирк Empty невже подумали...

Повідомлення автор Tatarchuk Пт 29 Серп 2008, 23:13

Squirrel пише:Який саме з останніх циркових номерів пан мав на увазі? Smile Хоч, попри все, що я думаю про нашого Президента і Прем'єра є дивне враження - балоган-то звісно пургу несе, а ось роблять вони все досить вірно. І один і друга. Отаке дивне і неочікуване для мене самої (я все ж таки українка - у нас владу лаяти прийнято незалежно від... Smile враження.
Натякаєте що вони грають у доброго та злого (кожен на своєму боці)? Нуніфіга собі. Розумієте, для будь-якої фінляндії чи чехії то є нормальний хід думок, а от для нашої, чомусь блін саме нашої країни це чиста конспірологія.
Tatarchuk
Tatarchuk
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 83
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Ну и цирк Empty Re: Ну и цирк

Повідомлення автор Squirrel Сб 30 Серп 2008, 21:24

Tatarchuk пише:
Squirrel пише:Який саме з останніх циркових номерів пан мав на увазі? Smile Хоч, попри все, що я думаю про нашого Президента і Прем'єра є дивне враження - балоган-то звісно пургу несе, а ось роблять вони все досить вірно. І один і друга. Отаке дивне і неочікуване для мене самої (я все ж таки українка - у нас владу лаяти прийнято незалежно від... Smile враження.
Натякаєте що вони грають у доброго та злого (кожен на своєму боці)? Нуніфіга собі. Розумієте, для будь-якої фінляндії чи чехії то є нормальний хід думок, а от для нашої, чомусь блін саме нашої країни це чиста конспірологія.

Я ж кажу - дуже дивне враження Smile
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Ну и цирк Empty Re: Ну и цирк

Повідомлення автор Squirrel Сб 30 Серп 2008, 22:42

шкипер пише:Державну зраду

Не дивлячись на громкий пук господина Кіслинського, й оточення президента, і державні органи поводяться так, нібито прeм'єра звинуватили у палінні у громадському місці. Балога он навіть обурився, чого це Тімошенко не стояла поруч з пересидентом під час параду.

[offtop]Можу я трохи прорекламую свій винахід? Щоб уникнути витрачання зайвого часу під час перегляду форума Майдану, використовуйте ост таку штуку. Нажаль спільнота не схотіла перебиратись сюди - не було б потреби в таких милицях.[/offtop]

Винахід супер. От тільки наразі не ризикну застосовувати - якраз трапився період зацікавленості діяльністю тих, кого ваша приспособа блокує. Smile Але згодом скористаюсь.
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Ну и цирк Empty Думки проти течії :)

Повідомлення автор Squirrel Ср 10 Вер 2008, 15:30

От продовжую дивитись на наш цирк - я ніяк не позбудуся того самого враження, про яке тут вище писала. Всі ЗМІ в один голос кричать, що оце якби не парламенська лайка Україна б отримала від Європи на саміті більше. А що - більше, перепрошую? Нас би негайно в ЄС запросили? Ні. Саркозі з такою нещасною усмішкою - угода про асоціацію нічого не відкриває і нічого не закриває. Ніфіга собі нічого не відкриває! Так, між іншим, сказали про іспільну історію і цінності, і, так само, між іншим, про обговорення безвізового режиму. Що ще, я питаю, нам могли сказати і запронувати, але з документа викрислели через оцей парламенсько-президенський цирк? Відповіді, чесно кажучи не бачу. Жодна інсайдерська чи якась інша розмовляюча голова не сказала, що там ще отаке мало бути, але ж не буде. Чи я щось пропустила?
В форумних обговореннях де не де проскакує, що було б щось краще, аби туди розом з Президентом припхалася Прем'єр. Я не знавець протоколу, проте, так, з фотографій судячи - нічого їй там було робити, в тій чоловічій компашці - цілком вони там логічно дивилися в тому складі, в якому були. А Юля б там чім займалася - кругами б навколо них бігала?
А сам наш "внутрішній" цирк і справді - непоганий.
Кілька днів тому обговорювали, чи можна у таких обставинах допустити позачергові перевибори. Я, каюсь, голосно заперечувала. Тут, розумієш, москалі вважай на кордоні стоять, а в нас тут цирк з виборами. Щоправда розмова була за пивом, але то таке. Так от, панство мені буквально за десять хвилин "в ліцах" продемонструвало, що такий стан "готовності №1", "мобілізації" усіх і уся, вибачаюсь на слові, як під час виборів у нас взагалі під час будь-чого іншого уявити складно.
Заперечення?
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Ну и цирк Empty ?

Повідомлення автор Tatarchuk Нд 05 Жовт 2008, 00:09

Squirrel пише:Кілька днів тому обговорювали, чи можна у таких обставинах допустити позачергові перевибори. Я, каюсь, голосно заперечувала. Тут, розумієш, москалі вважай на кордоні стоять, а в нас тут цирк з виборами. Щоправда розмова була за пивом, але то таке. Так от, панство мені буквально за десять хвилин "в ліцах" продемонструвало, що такий стан "готовності №1", "мобілізації" усіх і уся, вибачаюсь на слові, як під час виборів у нас взагалі під час будь-чого іншого уявити складно.
Заперечення?

Чесно думки не поняв! Що ж там панство продемонструвало, яку буржуїнську тайну? Відкрийте її й нам мальчишам <strike> плохишам </strike> кибальчишам
Tatarchuk
Tatarchuk
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 83
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Ну и цирк Empty Re: Ну и цирк

Повідомлення автор Squirrel Пт 10 Жовт 2008, 16:58

При чому тут тайни? Та і не важливо вже, власне, у яких виразах мене переконували що вибори стають варіантом "А". Прогноз-то вже здійснився. Тепер наступне питання - а шо буде, якщо новообрані депутати протягом 30 днів після оголошення офіційних результатів не збируться на першу сесію? Обсчем, принаймні 3 безпарламентські місяці нам гарантовано. Більше місяця в запасі для маневру навколо ПДЧ...
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Ну и цирк Empty Re: Ну и цирк

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі