Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Деградация понятий

3 користувачів

Перейти донизу

Деградация понятий Empty Деградация понятий

Повідомлення автор шкипер Пт 25 Лип 2008, 08:56

Складывается такое впечатление, что это жидомасонский заговор спланированная программа. Не уверенность вызывает только одно - мне не известны люди, которые могли бы такое запланировать....

Весь прошлый год прошел под лозунгом "все политики - ляди". К середине этого года практически не осталось популярных политиков, теперь меняются не большим рейтингом доверия, а меньшим рейтингом недоверия (Фрейд крутится в гробу как уж на сковородке).

Похоже теперь очередь дошла до журналистов. Уровень доверия к журналистам медленно снижался. Но в последнее время процесс ПМСМ набирает обороты. Чего стоит реклама акции коммунистов на бывшем канале честных новостей.

У меня перегрев или остальные тоже замечают такую тенденцию?

шкипер
Учасник
Учасник

К-ть повідомлень : 33
Age : 53
Звідки : Харьков, KN89DX
Registration date : 22.07.2008

http://skipper13.org.ua/

Повернутися до початку Перейти донизу

Деградация понятий Empty Re: Деградация понятий

Повідомлення автор Tatarchuk Пт 25 Лип 2008, 09:15

Щодо останього пункту - не поняв яку саме тендаенцію маєте на увазі. Фразу можна поняти так що журіків діскредитують, а можна так що вони деградують.
Щодо першого я сумніваюся, щодо другого - процес йде дуже давно. Принаймні не рік.
Приклад з Грачем доречний але повірте не стартовий. Може ви телік дивитеся рідше навіть за мене, або окремо взятий Пятак.

Формулюю процес так: насправді Четверта Влада в Україні з певного моменту є влада без "лапок", хоч і четверта. Зо всіма витікаючими наслідками: корупція, вульгарізоване ніцшеанство, самоміф про вседозволеність.
І все це прикривається героїзмом минулої доби, коли бачте при Кучмі журналістів переслідували.
Можу навести лінк на діалог з журіком Чучхе, який в буквальноу упаєнїї журналістською безкарністю твердить буцімто журіки МАЮТЬ ПРАВО різати інтервьюху БЕЗ ЗГОДИ інтервьюєра.
Щоправда на мою пропозицію - щоб я написав статтю, де послався на цей допис і вказав його видання як таке що сповідує ці принципи - він почав віджартовуватися. Але в голові в жуірка це є, і це масово.

Все це особливо жалюгідне на тлі того що жодне видання (або дуже мала кількість таких) є самодостатніми, тобто живуть від продажу. В Криму я точно знаю, що є два таких видання - але одно зветься "Тайная доктрина" і пише про НЛО та ельфів, а друге "Сад и огород". Політичні газети закриваються як тільки з них винімають бабло спонсори.

Компенсацією за це приниження НМСД і є підсвідоме знущання над читачем/слухачем/глядачем з боку журіків.
Tatarchuk
Tatarchuk
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 83
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Деградация понятий Empty Re: Деградация понятий

Повідомлення автор Squirrel Пт 25 Лип 2008, 13:52

Беріть приклад з мене. Smile Я оптимістка. Я вважаю, що все розвивається по синусоїді і дискредитація журналістів яка спотрерігається зараз є наступним витком процесу, що ми спостерігали у 2004. Тоді відбувалися абсолютно неприйнятні речі. Потім журналістська братія каялася, а частина особливо цинічних екземпярів відійшла на маргінес. Де, о речі про маргінес, зараз Піховшек? Зараз розпочалося нове коло - в результаті хтось знову відійде на маргінес, а в інформпросторі з'явиться якийсь новий проект. Поява пятака свого часу була великим досягненням, врешті, він перший не розважальний телевезійний проект. Сподіваюсь, що не останній. Загалом, в даниму випадку схильна вважати, що все накраще.
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Деградация понятий Empty Re: Деградация понятий

Повідомлення автор шкипер Пт 25 Лип 2008, 14:28

Tatarchuk пише:Щодо останього пункту - не поняв яку саме тендаенцію маєте на увазі. Фразу можна поняти так що журіків діскредитують, а можна так що вони деградують.
Щодо першого я сумніваюся, щодо другого - процес йде дуже давно. Принаймні не рік.
Саме це. Єдине що хочу додати - в мене враження, що не стільки деградують журналісти, скільки нові обличчя намагаються деградувати цю професію. Не вірється , що ВСІ журналісти могли деградувати. Окремі - так, всі - ні. Взяти той же п'ятак - там здається в новинах сутево змінено як ведучих, так й скореговано подачу матуріалу. В той же час програму Чайки в дурналістиці звинувачити важко. Не ідеал, но й свідомо на чорне не кажуть біле.

Tatarchuk пише:Можу навести лінк на діалог з журіком Чучхе, який в буквальноу упаєнїї журналістською безкарністю твердить буцімто журіки МАЮТЬ ПРАВО різати інтервьюху БЕЗ ЗГОДИ інтервьюєра.
Читая я цього пана, в курсі Wink

Зі всім іншим погоджуюсь. Думаю ви вірно означили головну причину явища - коруцію.

шкипер
Учасник
Учасник

К-ть повідомлень : 33
Age : 53
Звідки : Харьков, KN89DX
Registration date : 22.07.2008

http://skipper13.org.ua/

Повернутися до початку Перейти донизу

Деградация понятий Empty Re: Деградация понятий

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі