Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

4 користувачів

Перейти донизу

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+ Empty Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

Повідомлення автор Большой Brazer Чт 03 Січ 2008, 21:57

Полчаса уже не могу войти. С трудом удается пролезть через https.....
Большой Brazer
Большой Brazer
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 81
Age : 75
Звідки : Лужки
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+ Empty Re: Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

Повідомлення автор Squirrel Пт 04 Січ 2008, 12:21

Большой Brazer пише:Полчаса уже не могу войти. С трудом удается пролезть через https.....
Так, щось у мене теж останні два дні він якось підглючує. То є, то нема... Мабуть, ліняє... albino
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+ Empty Re: Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

Повідомлення автор Tatarchuk Сб 05 Січ 2008, 01:48

Кажуть атаки час від часу продовжуються. Але не як навала німців 41-го, а як керченсько-феодосійський десант 42-го. Типу щоб було.
Tatarchuk
Tatarchuk
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 83
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+ Empty Re: Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

Повідомлення автор Squirrel Ср 23 Лип 2008, 11:57

В контекст останніх вражень від ВФ - без пояснень, просто зафіксую щоб було. Останні кілька місяців спостерігаю дуже цікавий феномен. Здавалося б, поважні люди, професорсько-радницький Smile склад, збігаючись на каву з азартом переказують одне-одному тематику ВФ, з затримкою так днів на два. Не стрічку новин, далеко не тільки політичну проблематику, а просто список топ-тем, з "турами без росіян" включно. Причому ні сном ні духом не згадуючи Майдан, і (не певна, але на те виглядає) навіть не підозрюючи про його існування. Smile До чого сей знак?
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+ Empty Re: Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

Повідомлення автор шкипер Ср 23 Лип 2008, 13:11

А какие источники они упоминают?

Хотя состав активных авторов мало поменялся (разве что сократился), напрашивается мысль что теперь Майдан просто пиар-площадка - ещё одни бла-бла-сайт, куда дублируются "новости" с целью их раскрутки и придания веса за счёт массовости. Хотя выглядит это неубедительно.

шкипер
Учасник
Учасник

К-ть повідомлень : 33
Age : 53
Звідки : Харьков, KN89DX
Registration date : 22.07.2008

http://skipper13.org.ua/

Повернутися до початку Перейти донизу

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+ Empty Re: Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

Повідомлення автор Squirrel Ср 23 Лип 2008, 13:24

Я не зовсім про сайт і новини. Я про топ-теми Вільного форуму, які не є обговоренням текстів новостної стрічки, а темами заведеними на ВФ безпосередньо користувачами, які протягом 1-2 днів тримали пальму першості за кількістю учасників, інтенсивністю обговорення та кількістю дописів.
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+ Empty Re: Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

Повідомлення автор Tatarchuk Ср 23 Лип 2008, 14:42

На мою приватну думку, ефективність яку свого часу показав Майдан (в іншу історичну епоху вже можна так сказати) породив в кількох сразу штабах мислю про використання ВФ та головної Майдану як безкоштовного гімномьоту по "друзям". І це здійснено на практиці, як саме - не знаю. Точніше як модер я знаю про певних ПОСТЕРІВ тобто чуваків що явно працюють, але саме їхня робота найнизькоякісна, не знаю чому. Мабуть тому що волонтери завжди працюють краще Smile
Я б абсолютно не мав нічого проти такого користання ВФ, якби це не витісняло ІНШЕ, власне головне що на мою ж приватну думку має робити форум громадянського суспілства.
Пригадайте коли востаннє там була скоординована якась акція? Дуже давно.
А пропозиція завести окремий бойцовський форум (робоча назва "Не срать майдан!") дуже погано сприйнята як адмінгрупою, так і іншіма любителями почморити не те Ю.
Tatarchuk
Tatarchuk
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 83
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+ Empty Re: Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

Повідомлення автор Squirrel Ср 23 Лип 2008, 15:04

Tatarchuk пише:А пропозиція завести окремий бойцовський форум (робоча назва "Не срать майдан!") дуже погано сприйнята як адмінгрупою, так і іншіма любителями почморити не те Ю.

Страшенно сподобалась назва. Smile Але, знов таки, я про інше говорила. Я говорила про те, що в реалі, люди, які теоретично могли продукувати ті сабжі, які потім могли протягуватися через майдан в моїй присутності переповідали зміст топ-тем ВФ. Тобто, зворотній варіант, вони говорили так, як міг говорити з приятелями хтось, хто просто переглянув першу сторінку ВФ, а не як той, що продукує і проштовхує своє щось. Дуже дивно з мого стілця виглядало, якщо чесно. Причому це не одиничний випадок, були повтори. Smile Ці люди не посилалися на майдан, не певна, що знають про його існування. Проте через день після піку теми вони випливала ось у таких розмовах. Може там хтось з їх підлеглих щось моніторив і переказував їм найбільш популярні байки - не знаю.
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+ Empty Re: Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

Повідомлення автор Большой Brazer Ср 23 Лип 2008, 22:45

Tatarchuk пише:На мою приватну думку, ефективність яку свого часу показав Майдан (в іншу історичну епоху вже можна так сказати) породив в кількох сразу штабах мислю про використання ВФ та головної Майдану як безкоштовного гімномьоту по "друзям". І це здійснено на практиці, як саме - не знаю. Точніше як модер я знаю про певних ПОСТЕРІВ тобто чуваків що явно працюють, але саме їхня робота найнизькоякісна, не знаю чому. Мабуть тому що волонтери завжди працюють краще Smile
Я б абсолютно не мав нічого проти такого користання ВФ, якби це не витісняло ІНШЕ, власне головне що на мою ж приватну думку має робити форум громадянського суспілства.
Пригадайте коли востаннє там була скоординована якась акція? Дуже давно.
А пропозиція завести окремий бойцовський форум (робоча назва "Не срать майдан!") дуже погано сприйнята як адмінгрупою, так і іншіма любителями почморити не те Ю.

////////Мабуть тому що волонтери завжди працюють краще Smile
Я б абсолютно не мав нічого проти такого користання ВФ, якби це не витісняло ІНШЕ, власне головне що на мою ж приватну думку має робити форум громадянського суспілства.//////

---Как я понимаю, Майдан уже не есть "Пульсом Громадянського Спротиву"... ну, и ВФ тем более.
Надеюсь, что доживу, когда ВФ превратится в [b]"Форум громадянського суспільства"[/b]
Большой Brazer
Большой Brazer
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 81
Age : 75
Звідки : Лужки
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+ Empty Re: Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

Повідомлення автор Tatarchuk Ср 23 Лип 2008, 22:52

Squirrel пише:
в реалі, люди, які теоретично могли продукувати ті сабжі, які потім могли протягуватися через майдан в моїй присутності переповідали зміст топ-тем ВФ. Тобто, зворотній варіант, вони говорили так, як міг говорити з приятелями хтось, хто просто переглянув першу сторінку ВФ, а не як той, що продукує і проштовхує своє щось. Дуже дивно з мого стілця виглядало, якщо чесно. Причому це не одиничний випадок, були повтори. Smile Ці люди не посилалися на майдан, не певна, що знають про його існування. Проте через день після піку теми вони випливала ось у таких розмовах. Може там хтось з їх підлеглих щось моніторив і переказував їм найбільш популярні байки - не знаю.
Існує ціла теорія про розповсюдження мислєвірусів, в сенсі механізми та шляхи - вона в минулі часи досить активно обговорювалася на ВФ. Втім загальний висновок навести не можу, він коливається в діапазоні від конспірологічного "а ви як думали? нас навіть Литвин читає. тільки не каже нікому" до теорії про роїння однакових думок в однакових головах Smile Як там насправді встановлять ретельні досліди майбутнього, а поки відомо одне: "Ця штука працює"
Tatarchuk
Tatarchuk
Камрад
Камрад

К-ть повідомлень : 83
Registration date : 18.12.2007

Повернутися до початку Перейти донизу

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+ Empty Re: Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

Повідомлення автор Squirrel Ср 23 Лип 2008, 23:17

Я бачила ті обговорення. Але тут таке - я можу зрозуміти чому майданівці час від часу віднаходять у промовах наших політиків оті "мислевирази" Smile, і звідки враження, що всі політики інтенсивно цікавляться наповненням українського тирнету і читають майдан. Я розумію спічрайтерів яке те в промови вводять - правильно роблять, людям необхідно відчувати "зворотній зв'язок" - це якраз гарний хід. Ейворія, що час від часу на Майдані виникає на цю тему: "нас читає Литвин" - якраз гарна ілюстрація, що хід спічрайтерів працює. Я не розумію іншого - чому я, ні, не мислевіруси, цілком буденні речі, що пробігають на ВФ чую у переказі осіб рівня раадників перших осіб дерави... ось тут я чогось непонімаю... Розу4мієте, пане - це в запропонований Вами проміжок не вписується. Щодо "нас читає Литвин" я вже написала. Щодо однакових голів - так то голови не зовсім однакові - вони дуже добре знають, що таке дискурс Smile От я не можу зрозуміти - працює то працює, тіко шо?
Squirrel
Squirrel
Спостерігач
Спостерігач

К-ть повідомлень : 206
Registration date : 18.12.2007

https://newmaidan.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+ Empty Re: Похоже, что снова кому то Майдан поперек дороги...+

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі